Płatności mobilne

Kursy walut

  kupno sprzedaż
rozliczenie gotówkowe
EUREUR 4,24 4,50
USAUSD 3,96 4,21
GBPGBP 5,02 5,37
rozliczenie bezgotówkowe
EUREUR 4,27 4,47
USAUSD 3,99 4,18
GBPGBP 5,05 5,34

BLIK

BLIK to szybkie, proste i bezpieczne płatności w sklepach internetowych, stacjonarnych oraz w punktach usługowych bez konieczności podawania jakichkolwiek danych – wystarczy, że w aplikacji mobilnej Nasz Bank wygenerujesz kod BLIK, po czym zatwierdzisz za jej pośrednictwem transakcję.

BLIK to również ekspresowe przelewy na telefon. Nie musisz znać numeru rachunku, na który chcesz przesłać pieniądze, wystarczy Ci numer telefonu odbiorcy. Więcej informacji na temat przelewów BLIK na telefon na stronie Przelewy krajowe > Przelew na telefon.

 

Apple Pay

Płać iPhonem – wygodnie, szybko i bezpiecznie. Teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela – wystarczy, że masz ze sobą swojego iPhone’a.

Możesz płacić również innymi urządzeniami Apple: np. Apple Watch, iPad, MacBook.

Płacenie z Apple Pay jest bezpieczne – podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom. Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkich zakupów dokonujesz całkowicie poufnie.

Płacenie w sklepach, aplikacjach mobilnych i Internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

 

Google Pay

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem lub zegarkiem z systemem Android. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.

Płacąc za pomocą Google Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego Banku. Takie transakcje są łatwe, bezpieczne i poufne. Dane Twojej karty pozostają bezpieczne, ponieważ nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji. Zyskujesz też wygodę – teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela bo wystarczy, że masz ze sobą swój telefon lub smartwatch z systemem Android.

 

Garmin Pay

Garmin Pay to usługa transakcji zbliżeniowych, opracowana z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Umożliwia szybkie i proste zakupy wyłącznie przy użyciu zegarka.

Usługa Garmin Pay działa z wydawanymi przez nasz Bank kartami. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku, aby korzystać z wygodnych płatności sportowym zegarkiem – i co ważne, nie musisz mieć przy sobie telefonu, a płatności działają bez konieczności dostępu do Internetu (dostęp do Internetu niezbędny jest tylko w czasie dodawania karty do cyfrowego portfela).

Garmin Pay to również bezpieczne zakupy – numer Twojej karty nie jest przechowywany w zegarku ani na serwerach Garmin, nie jest również przekazywany sprzedawcy podczas płatności.
    

Fitbit Pay

Fitbit Pay to usługa mobilnych płatności zbliżeniowych, która umożliwia dokonywanie zakupów w sklepach za pomocą zegarków. Z Fitbit Pay możesz korzystać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

Fitbit Pay działa z wydawanymi przez nasz Bank kartami. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku, aby korzystać z wygodnych płatności zegarkiem firmy Fitbit – i co ważne, nie musisz mieć przy sobie telefonu, a płatności działają bez konieczności dostępu do Internetu (dostęp do Internetu niezbędny jest tylko w czasie dodawania karty do cyfrowego portfela).

Fitbit Pay to również bezpieczne zakupy – numer Twojej karty nie jest przechowywany w zegarku ani na serwerach operatora usługi, nie jest również przekazywany sprzedawcy podczas płatności.
   

Xiaomi Pay

Xiaomi Pay to usługa mobilnych płatności zbliżeniowych, która umożliwia dokonywanie zakupów w sklepach za pomocą opasek, zegarków lub innych urządzeń mobilnych firmy Xiaomi. Z Xiaomi Pay możesz korzystać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

Płatność mobilna Xiaomi Pay wykorzystuje stokenizowaną kartę do płatności opaską, zegarkiem lub innym urządzeniem mobilnym. Usługa dostępna dla posiadaczy kart Mastercard oraz VISA. Usługi płatności mobilnych umożliwiają płatności bezgotówkowe w punktach handlowo-usługowych oraz wypłaty z bankomatów posiadających funkcjonalność zbliżeniową.