Karty płatnicze

Kursy walut

  kupno sprzedaż
rozliczenie gotówkowe
EUREUR 4,24 4,50
USAUSD 3,96 4,21
GBPGBP 5,02 5,37
rozliczenie bezgotówkowe
EUREUR 4,27 4,47
USAUSD 3,99 4,18
GBPGBP 5,05 5,34

Płać wygodnie i bezpiecznie kartą zbliżeniową Visa Bussines. Kartami możesz płacić w sklepach stacjonarnych i w Internecie bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

Aby dokonać płatności zbliżeniowej na kwotę poniżej 100 zł, wystarczy zbliżyć kartę do czytnika (płatność do 100 zł nie wymaga kodu PIN).

A jeśli wolisz płatności mobilne, łatwo dodasz ją do Google Pay, Apple Pay lub cyfrowego portfela w swoim zegarku sportowym (Garmin Pay i Fitbit Pay).

Posiadacz karty płatniczej wydanej przez Bank Spółdzielczy w Starym Sączu może wypłacać pieniądze bez prowizji z bankomatów w całej Polsce.

Zmiana limitów na karcie

Każdy Użytkownik karty ustanawia indywidualne limity transakcyjne do swojej karty. Limity na karcie, tj. limit płatności bezgotówkowych, internetowych lub gotówkowych możesz zmienić w każdej chwili:

  • w aplikacji mobilnej,
  • za pośrednictwem systemu bankowości internetowej,
  • za pośrednictwem portalu kartowego Kartosfera,
  • osobiście w każdej placówce Banku.

Zastrzeżenie karty

W przypadku utraty karty (zagubienia lub kradzieży) należy niezwłocznie kartę zastrzec:

– dzwoniąc na jeden z poniższych numerów telefonów (infolinie są czynne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu):

  • 801 321 456 (opłata za połączenie wg taryfy operatora),
  • (+48) 86 215 50 50 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata wg taryfy operatora),
  • (+48) 828 828 828 (ogólnopolski system zastrzegania kart, z telefonów komórkowych i stacjonarnych, z kraju i z zagranicy, koszt połączenia wg taryfy operatora).

– w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej – tutaj możesz czasowo zablokować kartę (na okres 60 dni) lub zastrzec ją całkowicie,

za pośrednictwem portalu kartowego Kartosfera – tutaj również możesz czasowo zablokować kartę (na okres 60 dni) lub zastrzec ją całkowicie.